24 000 Ft
Borászati Lapok 1911. Negyvenharmadik évfolyam 1-52 szám. Szerk.: Drucker JenÅ‘. Bp., 1911, "Pátria" Nyomda. 916 p. Számos korabeli reklámmal. "Gazdasági Tanácsadó" melléklet nélkül, máskülönben teljes. Korabeli aranyozott gerincű vászonkötésben, gerincen és borÃtón apró sérüléssel, kissé kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘kkel, cÃmlapon és néhány kevés lapon apró lapszéli szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.