10136.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
36 000 Ft
97,30 EUR, 105,88 USD
V. Tóth László (1930-2001): Cséplés. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán egy másik mű vázlatával, autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. / oil on board, signed, framed