Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra len... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Kortars-festmenyek-es-grafikak~16768/Nagy-Boglarka-Aliz-2001-Gossip-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-hatoldalan-autograf-f~II2848240
2848240
10124
40
90000
Contemporary paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
90 000 Ft 243,24 EUR , 264,71 USD
Leírás: Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,
: pk