10168.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
120 000 Ft
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Nonfiguratív táj, 1989. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, framed