10131.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
32 000 Ft
Haller József (1935-2017): A három grácia, 1992. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 38,5x29 cm. Üvegezett fakeretben. / József Haller (1935-2017), Transylvanian painter: Three graces. Monotype on paper, signed lower right. 38,5x29 cm. Framed.