10185.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
750 000 Ft
2 027,03 EUR, 2 205,88 USD
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Struktúrák (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 967, jobbra fent: Gyarmathy Tihamér. 83×58 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower right and upper right, framed