10108.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Gaál József (1960-): Emlékezés tévútjai, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 14/20. Üvegezett fakeretben. 43×54 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 14/20, framed