10048.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
24 000 Ft
cca 1930 Pál György (1906-1986): "Szűcs és Márkus Divatértesítője. Budapest, IV.,Petőfi Sándor-ucca 18." Címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel, kis folttal, a hátoldalán törésnyommal, 24,5x18 cm