10051.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
24 000 Ft
13
Róna Emy (1904-1988): Könyvborítóterv Selma Lagerlöf Csodálatos utazás c. munkájához (Nils Holgersson). Akvarell, tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, kissé hullámos, 26×19 cm. Megvalósult terv! / Book cover for the Hungarian edition of Selma Lagerlöf's The Wonderful Adventures of Nils (Holgersson). Watercolour on paper, with with the painter's estate stamp on the reverse. Later printed!