Neogrády Antal (1861-1942): Beszélgetők. Olaj, vászon, jelezve balra l... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16770/Neogrady-Antal-1861-1942-Beszelgetok-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent-60x80-cm-Dekorativ-~II2859360
2859360
10084
40
120000
Classic paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Leírás: Neogrády Antal (1861-1942): Beszélgetők. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
: pk