10076.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
95 000 Ft
256,76 EUR, 279,41 USD
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse