10053.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
60 000 Ft
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Rokokó jelenet, 1930, Párizs. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 40×27,5 cm / watercolour on paper, signed, framed.