Istókovits Kálmán (1898-1990): Sapkás portréja. Olaj, karton, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16770/Istokovits-Kalman-1898-1990-Sapkas-portreja-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-fakeretben-4~II2861091
2861091
10025
40
70000
Classic paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Istókovits Kálmán (1898-1990): Sapkás portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm / oil on board, signed, framed
: pk