10082.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
90 000 Ft
243,24 EUR, 264,71 USD
Glatter Ármin (1861-1931): Cigarettázó hölgy piros ruhában. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (halványan). Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 65,5×54 cm / Oil on canvas. Signed. Framed. 65,5x54 cm