10057.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.