11062.
39. Lezárult nagyaukció
Porcelán
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm