Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 52

Berán Lajos (1882-1943) 1920. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club) az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert bronz emlékérem (59mm) T:1- / Hungary 1920. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club) double-sided struck bronze commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in World War I. Sign.: Lajos Berán (59mm) C:AU  HP 1400.
30194.

Berán Lajos (1882-1943) 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert bronz emlékérem (59mm) T:1- / Hungary 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" double-sided struck bronze commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in World War I. Sign.: Lajos Berán (59mm) C:AU HP 1400.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:2 kis patina / Hungary ~1920. DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB double-sided bronze commemorative medallion (58mm) C:XF small patina HP 1411
30195.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:2 kis patina / Hungary ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" double-sided bronze commemorative medallion (58mm) C:XF small patina HP 1411

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1920. NSC (Nemzeti Sport Club) 1906 nyolcszögletű bronz lovassport plakett (46x46mm) T:1- / Hungary ~1920. NSC (Nemzeti Sport Club) 1906 octagonal-shaped bronze horse sports plaque. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (1888-1976) (46x46mm) C:AU HP 2623
30196.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1920. "NSC (Nemzeti Sport Club) 1906" nyolcszögletű bronz lovassport plakett (46x46mm) T:1- / Hungary ~1920. "NSC (Nemzeti Sport Club) 1906" octagonal-shaped bronze horse sports plaque. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (1888-1976) (46x46mm) C:AU HP 2623

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
19
1920. Kaposvári Turul Sportegylet jelzetlen Ag sport emlékérem, hátoldalon BERÁN N BPEST és BN jelzéssel (17,70g/39x27mm) T:1- / Hungary 1920. Kaposvári Turul Sportegylet Ag sports commemorative medallion with BERÁN N BPEST and BN marks on backside (17,70g/39x27mm) C:AU
30197.

1920. "Kaposvári Turul Sportegylet" jelzetlen Ag sport emlékérem, hátoldalon "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzéssel (17,70g/39x27mm) T:1- / Hungary 1920. "Kaposvári Turul Sportegylet" Ag sports commemorative medallion with "BERÁN N BPEST" and "BN" marks on backside (17,70g/39x27mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1920. Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége 1920 / Bajnoki Érem (1930/31) kétoldalas fém díjérem füllel. A II. osztálynak megfelelő Középmagyarországi LASz, I. osztály három csoportjának egyik bajnokcsapata: Szolnoki MÁV SE, Dunakeszi Magyarság SE, vagy Rákoscsabai TK. Szign.:Huguenin (40mm) T:1- patina, ph /  Hungary 1920. Central Hungarian Football Association 1920 / Championship Medal (1930/31) two-sided metal award medal with ear. The Középmagyarországi LASz 1st Division (corresponding to the 2nd division), is one of the champions of the three groups: Szolnoki MÁV SE, Dunakeszi Magyarság SE, or Rákoscsabai TK. Sign.:Huguenin (40mm) C:AU patina, edge error
30198.

1920. "Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége 1920 / Bajnoki Érem (1930/31)" kétoldalas fém díjérem füllel. A II. osztálynak megfelelő Középmagyarországi LASz, I. osztály három csoportjának egyik bajnokcsapata: Szolnoki MÁV SE, Dunakeszi Magyarság SE, vagy Rákoscsabai TK. Szign.:Huguenin (40mm) T:1- patina, ph / Hungary 1920. "Central Hungarian Football Association 1920 / Championship Medal (1930/31)" two-sided metal award medal with ear. The Középmagyarországi LASz 1st Division (corresponding to the 2nd division), is one of the champions of the three groups: Szolnoki MÁV SE, Dunakeszi Magyarság SE, or Rákoscsabai TK. Sign.:Huguenin (40mm) C:AU patina, edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1925. 1925. BSE VI. kétoldalas bronz emlékérem mellszalagon (29mm) T:1- patina / Hungary 1925. 1925. BSE VI. two-sided bronze medallion on ribbon (29mm) C:AU patina
30199.

1925. "1925. BSE VI." kétoldalas bronz emlékérem mellszalagon (29mm) T:1- patina / Hungary 1925. "1925. BSE VI." two-sided bronze medallion on ribbon (29mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1927. Nagy Regatta 1927.VI.11-12. jelzett Ag sport díjérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (21,20g/0.800/38mm) T:XF patina, karc / Hungary 1927. The Big Regatta 1927.VI.11-12. Ag sport award medal with an ear, hallmark and S.G.A. makers mark, engraved on reverse. Sign.: Lajos Berán (21,20g/0.800/38mm) C:XF patina, scratch
30200.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1928. A Világbajnokság évének emlékére - Magyar Kerékpáros Szövetség kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, HP beütéssel és díszítménnyel (12,45g/0.800/39mm) T:1- / Hungary 1928. To commemorate the year of the World Championship - Hungarian Cycling Association two-sided, hallmarked Ag bicycle medallion with ear, HP makers mark and decoration (12,45g/0.800/39mm) C:AU
30201.

1928. "A Világbajnokság évének emlékére - Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és díszítménnyel (12,45g/0.800/39mm) T:1- / Hungary 1928. "To commemorate the year of the World Championship - Hungarian Cycling Association" two-sided, hallmarked Ag bicycle medallion with ear, "HP" maker's mark and decoration (12,45g/0.800/39mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
1928. Ép testben ép lélek kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, HP beütéssel és gravírozással a hátoldalon (11,16g/0.750/29mm) T:1- / Hungary 1928. Ép testben ép lélek (Healthy soul in healty body) two-sided, marked Ag bicycle medallion with ear, HP makers mark, and engrave on the backside (11,16g/0.750/29mm) C:AU
30202.

1928. "Ép testben ép lélek" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és gravírozással a hátoldalon (11,16g/0.750/29mm) T:1- / Hungary 1928. "Ép testben ép lélek (Healthy soul in healty body)" two-sided, marked Ag bicycle medallion with ear, "HP" maker's mark, and engrave on the backside (11,16g/0.750/29mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1928. Magyar Kerékpáros Szövetség - Kerékpáros Világbajnokság - UCI (Nemzetközi Kerékpáros-szövetség) 1928 aranyozott, zománcozott bronz jelvény csavaros hátlappal (46x36mm) T:1- apró zománchiba / Hungary 1928. Hungarian Cycling Federation - World Cycling Championships - UCI (International Cycling Union) 1928 gilt, enamelled bronze badge with screw back (46x36mm) C:AU tiny enamel error
30203.

1928. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Kerékpáros Világbajnokság - UCI (Nemzetközi Kerékpáros-szövetség) 1928" aranyozott, zománcozott bronz jelvény csavaros hátlappal (46x36mm) T:1- apró zománchiba / Hungary 1928. "Hungarian Cycling Federation - World Cycling Championships - UCI (International Cycling Union) 1928" gilt, enamelled bronze badge with screw back (46x36mm) C:AU tiny enamel error

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1928. Zrínyi KAC Orsz. Versenye kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és SGA beütéssel (13,06g/0.800/30mm) T:1- / Hungary 1928. Zrínyi KAC National competition 27th May 1927 two-sided, marked Ag bicycle medallion with ear and SGA makers mark (13,06g/0.800/30mm) C:AU
30204.

1928. "Zrínyi KAC Orsz. Versenye" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és "SGA" beütéssel (13,06g/0.800/30mm) T:1- / Hungary 1928. "Zrínyi KAC National competition 27th May 1927" two-sided, marked Ag bicycle medallion with ear and "SGA" maker's mark (13,06g/0.800/30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929. Herendy-díj - 1928-29 - II. kétoldalas bronz díjérem füllel. Az 1929. október 27-én lejátszott Herendy Vándordíj MILL-KÖLASz (3-2) döntő vesztes csapatának (36mm) T:2 / Hungary 1929. Herendy-díj - 1928-29 - II. two-sided bronze award medal with ear. For the losing team of MILL-KÖLASz final (3-2) on the Herendy Vándordíj, played on October 27, 1929 (36mm) C:XF
30205.

1929. "Herendy-díj - 1928-29 - II." kétoldalas bronz díjérem füllel. Az 1929. október 27-én lejátszott Herendy Vándordíj MILL-KÖLASz (3-2) döntő vesztes csapatának (36mm) T:2 / Hungary 1929. "Herendy-díj - 1928-29 - II." two-sided bronze award medal with ear. For the losing team of MILL-KÖLASz final (3-2) on the Herendy Vándordíj, played on October 27, 1929 (36mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft