Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 17

Amerikai Egyesült Államok 1996. One Thousand Silver Dollars kétoldalas jelzett, bankjegy mintára készült Ag plakett sérült kapszulában, díszdobozban, peremén 738 sorszámmal (497,74g/0.999/152x64mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. / USA 1996. One Thousand Silver Dollars two-sided, marked, banknote-look Ag plaque in damaged capsule, in case, with 738 number on the edge (497,74g/0.999/152x64mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted
30321.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "One Thousand Silver Dollars" kétoldalas jelzett, bankjegy mintára készült Ag plakett sérült kapszulában, díszdobozban, peremén "738" sorszámmal (497,74g/0.999/152x64mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. / USA 1996. "One Thousand Silver Dollars" two-sided, marked, banknote-look Ag plaque in damaged capsule, in case, with "738" number on the edge (497,74g/0.999/152x64mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Amerikai Egyesült Államok 1996. United States of America / E Pluribus Unum kétoldalas jelzett Ag emlékérem a Morgan 1$ érme mintájára, kapszulában, díszdobozban, peremén 49 sorszámmal (498,84g/0.999/89mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. / USA 1996. United States of America / E Pluribus Unum two-sided, marked, Morgan Dollar-look Ag medallion in capsule, in case, with 49 number on the edge (498,84g/0.999/89mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted
30322.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "United States of America / E Pluribus Unum" kétoldalas jelzett Ag emlékérem a Morgan 1$ érme mintájára, kapszulában, díszdobozban, peremén "49" sorszámmal (498,84g/0.999/89mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. / USA 1996. "United States of America / E Pluribus Unum" two-sided, marked, Morgan Dollar-look Ag medallion in capsule, in case, with "49" number on the edge (498,84g/0.999/89mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Ausztria 1857. Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857 kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:1-,2 patina, ph / Austria 1857. KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857 two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina, edge error
30323.

Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:1-,2 patina, ph / Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina, edge error

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Ausztria (?) DN I. József kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem JOSEPHUS I D.C. ROM ET HUNG. REX - DOMINUM PORMIDABUNT ADVERSARY PEUS ET DABIT IMPERIUM REGI SUG / POTENS IN TERRA ERIT SEMEN EIUS - GENERATIO RECTORUM BENEDICETUR (78mm) T:2- patina, kopott ezüstözés /  Austria (?) ND Joseph I two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion JOSEPHUS I D.C. ROM ET HUNG. REX - DOMINUM PORMIDABUNT ADVERSARY PEUS ET DABIT IMPERIUM REGI SUG / POTENS IN TERRA ERIT SEMEN EIUS - GENERATIO RECTORUM BENEDICETUR (78mm) C:VF patina, worn silver plating
30324.

Ausztria (?) DN "I. József" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem "JOSEPHUS I D.C. ROM ET HUNG. REX - DOMINUM PORMIDABUNT ADVERSARY PEUS ET DABIT IMPERIUM REGI SUG / POTENS IN TERRA ERIT SEMEN EIUS - GENERATIO RECTORUM BENEDICETUR" (78mm) T:2- patina, kopott ezüstözés / Austria (?) ND "Joseph I" two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion "JOSEPHUS I D.C. ROM ET HUNG. REX - DOMINUM PORMIDABUNT ADVERSARY PEUS ET DABIT IMPERIUM REGI SUG / POTENS IN TERRA ERIT SEMEN EIUS - GENERATIO RECTORUM BENEDICETUR" (78mm) C:VF patina, worn silver plating

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Franciaország 1818. Joseph Louis Lagrange bronz emlékérem. Szign.: Donadio (41mm) T:1- / France 1818. Joseph Louis Lagrange bronze commemorative medallion. JOSEPH LOUIS LAGRANGE / NÉ - A TURIN - EN M.DCC.XXXVL - MORT - EN M.DCCC.XIII. - GALERIEL METALLIQUE - DES GRANDS HOMMES FRANCAIS. - 1818. Sign.: Donadio (41mm) C:AU
30325.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Franciaország / Lyon 1818. Lyoni Gyógyszertár bronz emlékérem peremen beütéssel. Szign.: Penin (34mm) T:2 apró ph. / France / Lyon 1818. Dispensary of Lyon bronze commemorative medallion. VADE ET TV FAC - SIMILITER - S; LVC. C. X. V. XXXVII / DISPENSAIRE - GENERAL DE LYON - FONDE EN - MDCCCXVIII. Sign.: Penin (34mm) C:XF tiny edge error
30326.

Franciaország / Lyon 1818. "Lyoni Gyógyszertár" bronz emlékérem peremen beütéssel. Szign.: Penin (34mm) T:2 apró ph. / France / Lyon 1818. "Dispensary of Lyon" bronze commemorative medallion. "VADE ET TV FAC - SIMILITER - S; LVC. C. X. V. XXXVII / DISPENSAIRE - GENERAL DE LYON - FONDE EN - MDCCCXVIII". Sign.: Penin (34mm) C:XF tiny edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Franciaország / Lyon 1841. Franciaországi Tudományos Konferencia, IX. Ülés, Lyon bronz emlékérem. Szign.: L. Schmitt (49mm) T:2 ph. / France / Lyon 1841. Scientific Congress of France, IXth Session, Lyon bronze comemmorative medallion. CONGRÉS SCIENTIFIQUE DE FRANCE, IXeme SESSION. LYON Ier SEPT. MDCCCXXXXI. Sign.: L. Schmitt (49mm) C:XF edge error
30327.

Franciaország / Lyon 1841. "Franciaországi Tudományos Konferencia, IX. Ülés, Lyon" bronz emlékérem. Szign.: L. Schmitt (49mm) T:2 ph. / France / Lyon 1841. "Scientific Congress of France, IXth Session, Lyon" bronze comemmorative medallion. "CONGRÉS SCIENTIFIQUE DE FRANCE, IXeme SESSION. LYON Ier SEPT. MDCCCXXXXI." Sign.: L. Schmitt (49mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Franciaország 1884. Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802 kétoldalas bronz emlékérem, peremén jelezve. Szign.: A. Borrel (69mm) T:2 ph. / France 1884. Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802 double-sided bronze commemorative medallion, hallmark on edge. Sign.: A. Borrel (69mm) C:XF edge error
30328.

Franciaország 1884. "Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802" kétoldalas bronz emlékérem, peremén jelezve. Szign.: A. Borrel (69mm) T:2 ph. / France 1884. "Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802" double-sided bronze commemorative medallion, hallmark on edge. Sign.: A. Borrel (69mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Franciaország 1919. Versailles 1919. június 28. / Pax Mundi (Világbéke) kétoldalas, peremén jelzett bronz emlékérem a Németországgal aláírt versailles-i békeszerződésről. Szign.: Marcelle Renée Lancelot-Croce (59mm) T:2,2- patina / France 1919. Versailles 28 Juin 1919 / Pax Mundi (World Peace) two-sided bronze medallion, marked on the edge. Commemorative medal for the Versailles peace treaty signed with Germany. Sign.: Marcelle Renée Lancelot-Croce (59mm) C:XF,VF patina
30329.

Franciaország 1919. "Versailles 1919. június 28. / Pax Mundi (Világbéke)" kétoldalas, peremén jelzett bronz emlékérem a Németországgal aláírt versailles-i békeszerződésről. Szign.: Marcelle Renée Lancelot-Croce (59mm) T:2,2- patina / France 1919. "Versailles 28 Juin 1919 / Pax Mundi (World Peace)" two-sided bronze medallion, marked on the edge. Commemorative medal for the Versailles peace treaty signed with Germany. Sign.: Marcelle Renée Lancelot-Croce (59mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
30330.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
Kolumbia ~1983. Congreso de Colombia - Senado la Republica - Abril 1823 / Capitolio Nacional (Kolumbia Kongresszusa - A Köztársaság Szenátusa - 1823. április / Capitolio Nacional) kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem, FIBO és MECO gyártói jelzéssel (70mm) T:1- patina, fo. / Colombia ~1983. Congreso de Colombia - Senado la Republica - Abril 1823 / Capitolio Nacional (Congress of Colombia - Senate of the Republic - April 1823 / Capitolio Nacional) two-sided, silver plated bronze medallion, with FIBO and MECO makers mark (70mm) C:AU patina, spot
30331.

Kolumbia ~1983. "Congreso de Colombia - Senado la Republica - Abril 1823 / Capitolio Nacional (Kolumbia Kongresszusa - A Köztársaság Szenátusa - 1823. április / Capitolio Nacional)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem, "FIBO" és "MECO" gyártói jelzéssel (70mm) T:1- patina, fo. / Colombia ~1983. "Congreso de Colombia - Senado la Republica - Abril 1823 / Capitolio Nacional (Congress of Colombia - Senate of the Republic - April 1823 / Capitolio Nacional)" two-sided, silver plated bronze medallion, with "FIBO" and "MECO" maker's mark (70mm) C:AU patina, spot

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Nagy-Britannia / Manchester 1857. Nemzetközi Műkincs Kiállítás bronz emékérem. Szign.: PINCHES LONDON T:1- apró ph. / Great-Britain / Manchester 1857. Exhibition of Art Treasures bronze commemorative medallion. MDCCCLVII / EXHIBITION OF ART TREASURES - OPENED AT MANCHESTER - BY HIS ROYAL HIGHNESS - PRINCE ALBERT - MAY 5th 1857. Sign.: PINCHES LONDON C:AU tiny edge error
30332.

Nagy-Britannia / Manchester 1857. "Nemzetközi Műkincs Kiállítás" bronz emékérem. Szign.: PINCHES LONDON T:1- apró ph. / Great-Britain / Manchester 1857. "Exhibition of Art Treasures" bronze commemorative medallion. "MDCCCLVII / EXHIBITION OF ART TREASURES - OPENED AT MANCHESTER - BY HIS ROYAL HIGHNESS - PRINCE ALBERT - MAY 5th 1857". Sign.: PINCHES LONDON C:AU tiny edge error

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft