Militária

Tételek száma: 136

1917.XII.28 K.u.k Autogruppenkommando, azaz autós egység tagjainak I. világháborús csoportképe tábori posta fotólapon, hátoldalán Kindlovics József százados, az egység tagjának autográf sorai Kézdi-Kovács Lászlónéhez, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus feleségéhez. K.u.k Autogruppenkommando bélyegzővel. Ritkaság! / 1917 Group photo of soldiers of the unit K.u.k Autogruppenkommando (motorized unit) from WWI on a vintage photocard, with autograph lines by Captain Kindlovics in Hungarian on the reverse. With stamp K.u.k Autogruppenkommando. Rarity!
12169.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1910 Magyar haditengerész trópusi egyenruhában. nagy alakú fotó Kalmáry jelzéssel. Kína? / Hungarian soldier in tropical uniform 36x32 cm
12170.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1916 k.u.k. matróz Seeflugstation feliratos sapkában, fotó kartonon. / k.u.k. Seelfugstation navy soldier photoon cardboard. 17x22 cm
12171.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
cca 1916-1918 IV. Károly osztrák császár, magyar király a tengerből kiemelt ellenséges aknákat tekint meg Pólában, az Osztrák-Magyar Haditengerészet magas rangú tisztjeinek társaságában; eredeti fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), 17x12 cm / cca 1916-1918 Charles I (Karl I), Emperor of Austria, King of Hungary, is inspecting enemy naval mines caught at Pola / Pula, accompanied by high-ranking officers of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine); original photo, with description and stamp (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien) on the back, 17x12 cm
12172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
cca 1914-1918 Franz von Holub (1865-1924) ellentengernagy, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) vezérkari tisztje, feliratozott fotó, egyik sarkán kis sérüléssel, 18x13 cm / cca 1914-1918 Franz von Holub rear admiral, chief officer of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo with description on the bottom, with minor damage on one corner, 18x13 cm
12173.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1915-1916 Gustav Klasing (1884-1916), az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) pilótatisztje kitüntetéseivel. Az ő nevéhez fűződik az olasz M.2 Citta di Ferrara léghajó elpusztítása, melyet Lohner L-48 típusú repülőgépével hajtott végre. Feliratozott, nagyméretű fotó, 23x15,5 cm / cca 1915-1916 Gustav Klasing, pilot officer of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), who is credited for destroying the Italian M.2 Citta di Ferrara airship with his Lohner L-48 airplane. Large-size photo, with description at the bottom, 23x15.5 cm
12174.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
37
cca 1914-1918 SMS Erzherzog Friedrich, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Erzherzog Karl-osztályú pre-dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, szép állapotban, 15,5x10 cm / cca 1914-1918 SMS Erzherzog Friedrich, Erzherzog Carl-class pre-dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), original photo with description on the back, in nice condition, 15.5x10 cm
12175.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
1916.XI.1. Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Dunaflottilla (K.u.K. Donauflottille) I. monitorosztályának hadihajói ellenséges ütegeket lőnek Fantanelle (Fântânele, Románia) közelében, hátoldalán feliratozott fotó, 18x12,5 cm / 1916 Warships of the 1st Monitor Division of the Austro-Hungarian Danube Flotilla (K.u.K. Donauflottille) are firing at enemy batteries near Fantanelle (Fântânele, Romania), photo with description on the back, 18x12.5 cm
12176.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
12177.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1914-1918 Torpedó beemelése, illetve kilövésének pillanata az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) hadihajójának fedélzetén, 2 db fotó, 18x13 cm - 11,5x7 cm / cca 1914-1918 Torpedo being raised on the deck, and being fired by one of the Austro-Hungarian Navys (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, 2 photos, 18x13 cm - 11.5x7 cm
12178.

cca 1914-1918 Torpedó beemelése, illetve kilövésének pillanata az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) hadihajójának fedélzetén, 2 db fotó, 18x13 cm - 11,5x7 cm / cca 1914-1918 Torpedo being raised on the deck, and being fired by one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, 2 photos, 18x13 cm - 11.5x7 cm

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
cca 1914-1918 Kilátás a parancsnoki híd feletti árbóckosárból (csónakok, fedélzet legénységgel) az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) egyik hadihajóján, feliratozott fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 View from the crows nest above the bridge (boats, crew on the deck) on one of the Austro-Hungarian Navys (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the top, with stamp on the back (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
12179.

cca 1914-1918 Kilátás a parancsnoki híd feletti árbóckosárból (csónakok, fedélzet legénységgel) az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) egyik hadihajóján, feliratozott fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 View from the crow's nest above the bridge (boats, crew on the deck) on one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the top, with stamp on the back (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) hadihajójának legénysége tornagyakorlatot végez a fedélzeten, feliratozott fotó, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Crew members performing gymnastics on the deck of one of the Austro-Hungarian Navys (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the bottom, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
12180.

cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) hadihajójának legénysége tornagyakorlatot végez a fedélzeten, feliratozott fotó, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Crew members performing gymnastics on the deck of one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the bottom, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft