Militária

Tételek száma: 136

Wehrmacht 1935M tiszti dísztőr WKC Solingen gyártói jelzéssel, kissé sérült bakelit markolattal, csatlékkal, kardbojttal. Beregfy Károly (1888-1946), a Szálasi kormány később kivégzett hadügyminiszterének hagyatékából / Wehrmacht 1935M Third Reich Army officers dress dagger with small damage on the grip / Heer (WH) Dolch für Offiziere .
12108.

Wehrmacht 1935M tiszti dísztőr WKC Solingen gyártói jelzéssel, kissé sérült bakelit markolattal, csatlékkal, kardbojttal. Beregfy Károly (1888-1946), a Szálasi kormány később kivégzett hadügyminiszterének hagyatékából / Wehrmacht 1935M Third Reich Army officers' dress dagger with small damage on the grip / Heer (WH) Dolch für Offiziere .

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
13
95/31M Mannlicher tiszti krómozott bajonett FGY gyártói jelzéssel hüvellyel, papuccsal, szép állapotban. 36 cm Beregfy Károly (1888-1946), a Szálasi kormány később kivégzett hadügyminiszteréjé volt.
12109.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10
cca 1940 Főtiszti kardbojt extra kivitel, zománcozott trikolor, fém korona. Beregfy Károly (1888-1946), a Szálasi kormány később kivégzett hadügyminiszteréjé volt. / High officer portepee. Enameled
12110.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
cca 1860 Konstábler bot. Rendőr bot. Az 1848-ben megalapított majd 1861-ben újjáalakult pesti rendőrség hatalmi jelképe, rajta Pest 1848 felirattal, és Pest város címerével. Fém, fa, egy címer hiányzik. / Constable stick of a Hungarian policeman. One sign missing. 28 cm
12111.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Huszár kopja/lándzsa hegyek, XVI-XVII. sz. Acél, h: 14-27 cm / 16th-17th century steel spearheads
12112.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14
cca 1916 k.u.k. matróz gallér. Szövet, pecséttel jelzett, jó állapotban 40x43 cm / k.u.k. navy collar. marked with stamp, in good condition
12113.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1910 SMS Prinz Eugen hadihajó matróz sapka szalag, 98x3,5 cm/ Austro-Hungarian Monarchy SMS Prinz Eugen warhsip navy cap ribbon, 98x3,5 cm
12114.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
1970 A Honvéd Folyami Flottilla díszlobogója. Szőtt. 75x110 cm Szép állapotban / Flag of the Hungarian River Forces (Danube Flotilla) 75x110 cm
12115.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
9
cca 1940 vitéz Mártonffy Béla alezredes II. világháborús bricsesze (csizmanadrágja) jó állapotban
12116.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
16
cca 1940 vitéz Mártonffy Béla alezredes II. világháborús katonai ködvágó sapka, jó állapotba, hozzá Mártonffy Géza korábbi vizitkártya fotója
12117.

cca 1940 vitéz Mártonffy Béla alezredes II. világháborús katonai "ködvágó" sapka, jó állapotba, hozzá Mártonffy Géza korábbi vizitkártya fotója

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
20
1916 Ezüst cigarettatárca a Központi Hatalmak zománc címereivel, arany lap berakással (18k). Belül emlék gravírozással Isonzo-Armee 1915-1916 5 AK Verkehrsgruppe valamint katonatisztek aláírásaival 144 g 8x8 cm / Silver cigarette box with enameled coat of arms of the Central Powers. With inscription commemorating the Isonso offensive. 144 g
12118.

1916 Ezüst cigarettatárca a Központi Hatalmak zománc címereivel, arany lap berakással (18k). Belül emlék gravírozással "Isonzo-Armee 1915-1916 5 AK Verkehrsgruppe" valamint katonatisztek aláírásaival 144 g 8x8 cm / Silver cigarette box with enameled coat of arms of the Central Powers. With inscription commemorating the Isonso offensive. 144 g

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Carl Zeiss Jena Feldstecher 8 Fach (8x) távcső, 1900 körül. Réz, bőr borítással. Hibátlan lencsékkel. Korabeli, gravírozott jelzésekkel: Carl Müller bécsi optikus üzlete (Wien, Mariahilfer Strasse), illetve K. V. Botló (Botló Károly) tulajdonosi jelzéssel. Korának megfelelő kopásokkal, az egyik okulár szélén sérüléssel, 15x11 cm. Kissé viseltes, sérült bőr tokban. / Carl Zeiss Jena Feldstecher 8 Fach antique binoculars, brass with leather coating, lenses in excellent condition, with some wear, slight damage on one eyepiece. In slightly worn leather case.
12120.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft