Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 127

10088.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Gyémánt László (1935-): Női fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 6/40. 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 6/40
10089.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei III., 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/V számozással. Üvegezett keretben. 89x64 cm / lithograph on paper, signed, artists proof, numbered E.A. I/V, framed
10090.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei III., 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/V számozással. Üvegezett keretben. 89x64 cm / lithograph on paper, signed, artist"s proof, numbered E.A. I/V, framed

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10091.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágszirmok (cím nélkül). Selyemkollázs, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 55,5x36 cm.
10092.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett keretben, lapszéli apró foltokkal, 13,5×25 cm
10093.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
15
Hincz Gyula (1904-1986): Női akt virággal. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alján apró szakadással. 28x20 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Female nude with flowers. Ink on paper, signed, framed. With small tear on the bottom. 28x20 cm
10094.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Szász Endre (1926-2003): Szerelmespár. Golyóstoll, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 19×21 cm.
10095.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: Rózsa (1988) és Séta az erdőben (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. Rózsa kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm
10096.

Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Korcsmáros Pál (1916-1975): Önarckép (karikatúra), 1973. Tus, akvarell papír, jelezve jobbra lent. 30x21 cm.
10097.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Szecskó Tamás (1925-1987): Budapest, belváros, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent, Szecskó Tamás autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10098.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Balázs Piri Balázs (1937-2014): Pénzt! Nincs... (karikatúra), 1973. Tus, akvarell papír, jelezve balra lent. Balázs Piri Balázs autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10099.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft