10183.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
75 000 Ft
Xantus Gyula (1919-1993): Hálószárítás. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed