10009.
39. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
280 000 Ft
756,76 EUR, 823,53 USD
Boldizsár István (1897-1984): Majális Budapesten, 1946. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Budapest, 1st of May, 1946. Oil on canvas, signed lower left. Framed. 60x80 cm