Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 66

Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán az 1934-ben, Szegeden rendezett Nyilasy Sándor emlékkiállítás raglapjával, azon Cs. Sebestyén Károly (1876-1956) múzeumigazgató aláírásával. Dekoratív keretben, 30×40 cm/ oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, framed
10024.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
13
Herman Lipót (1884-1972): Naplemente tanulmány. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal, hagyatéki bélyegzővel és leltári számmal. Dekoratív fakeretben, 20×40 cm.
10025.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
10026.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Bihari Sándor (1855-1906): Kanális Velencében. Olaj, fa, jelezve jobbra lent (kissé halványan). Hátoldalán Hagyatéki kiállítás, 1906 raglapjával és másik korabeli címkével. Korabeli, szecessziós fakeretben. Külön mellékelve a régi hátlapja, egy másik korabeli címkével. 23x14 cm
10027.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
16
Carlo Brancaccio (1861-1920): Nápoly környéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, régi fakeretben. 46x55 cm. / Carlo Brancaccio (1861-1920), Italian painter: Landscape around Naples, Italy. Oil on canvas, signed lower right. Framed. 46x55 cm.
10028.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ökrös szekér. Olaj, fa, jelezve balra lent: Carolus Pállya. 18x26 cm. Dekoratív korabeli keretben.
10029.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Vastagh Géza (1866-1919): Oroszlán, Berlin, 1890. Szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19x29 / Géza Vastagh (1866-1919): Lion, Berlin, 1890. Charcoal and pastell on paper, signed lower right. 19x29 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh.
10030.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
21
10031.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag (Andrássy út, Opera). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Berkes A. 40x50cm. Dekoratív, kopott fakeretben. 1894-ben végzett az Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányutat tett Párizsban. Eleinte tájképeket, később városrészleteket ábrázoló műveket festett. 1903-tól vett részt a Műcsarnok kiállításain. Egy műve a Nemzeti Galériában található. / oil on canvas, signed lower right, framed
10032.

Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag (Andrássy út, Opera). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Berkes A. 40x50cm. Dekoratív, kopott fakeretben. "1894-ben végzett az Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányutat tett Párizsban. Eleinte tájképeket, később városrészleteket ábrázoló műveket festett. 1903-tól vett részt a Műcsarnok kiállításain. Egy műve a Nemzeti Galériában található." / oil on canvas, signed lower right, framed

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x84 cm / watercolour on paper, signed lower right, framed
10033.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Neogrády Antal (1861-1942): Fiatal lány a szabadban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Neogrády A. 50x60 cm Dekoratív korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed
10034.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ló itatás. Olaj, falemez, jelezve balra lent: Carolus Pállya, dekoratív kopott fakeretben, 11x16 cm
10035.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft