François Joseph Lefebvre (1755-1820) francia tábornokot ábrázoló porce... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Porcelan-keramia/Porcelan~15573/FranC3A7ois-Joseph-Lefebvre-1755-1820-francia-tabornokot-abrazolo-porcelan-tal-matricas-jel~II2608800
2608800
11033
38
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,73 EUR , 32,35 USD
Leírás: François Joseph Lefebvre (1755-1820) francia tábornokot ábrázoló porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
: tm