30508.
38. Lezárult nagyaukció
Sportdíjak és sport emlékérmek
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
1936. "Miskolc" kétoldalas, vert, aranyozott bronz sport díjérem "A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK" gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti Berán Nándor gyártói tokban. Szign.: Szabó S. (40mm) T:1- kopott aranyozás / Hungary 1936. "Miskolc" double-sided, struck, gilt bronze sports commemorative medallion, engraved "A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK (For the Heroes of the Berlin Olympic Games)", with "BERÁN N BPEST" maker's mark and in original Berán Nándor maker's display case. Sign.: S. Szabó (40mm) C:AU worn gold plating