Szántó Gergely (1886-1962) 1937. "A M. Gyógyszerésztud. Társaság Jakab... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~15630/Szanto-Gergely-1886-1962-1937-A-M-Gyogyszeresztud-Tarsasag-Jakabhazy-Emlekerme-egyol~II2616414
2616414
30398
38
4600
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numizmatika
Leírás: Szántó Gergely (1886-1962) 1937. "A M. Gyógyszerésztud. Társaság Jakabházy Emlékérme" egyoldalas Br plakett (65mm) T:1- patina, kis ph /
Hungary 1937. "A.M. Pharmaceutical Society, Jakabházy Commemorative Medallion" one-sided Br plaque. Sign.:Gergely Szántó (1886-1962) (65mm) C:AU patina, small edge error