Edvi Illés György (1911-1991) 1943. "Prof. Dr. Horányi Béla 1943" egyo... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~15630/Edvi-Illes-Gyorgy-1911-1991-1943-Prof-Dr-Horanyi-Bela-1943-egyoldalas-ontott-bronz-eml~II2605322
2605322
30360
38
11000
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numizmatika
Leírás: Edvi Illés György (1911-1991) 1943. "Prof. Dr. Horányi Béla 1943" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (120mm) T:1- kis patina / Hungary 1943. "Béla Horányi Prof., MD., 1943" one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (120mm) C:AU small patina