3 600 Ft
1931-1932 A Hét nap c. képes folyóirat számai egybekötve (I. évf. 8., 12., 14., 15., 18-25., 28-32. sz., II. évf. 2., 3., 5-26. sz.). Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kissé kopott borítójú egészvászon-kötésben.