Osztrák-magyar tisztviselő szablya, M1889, jelzés nélkül, díszes réz-bőr markolattal, rajta kétfejű sasos osztrák címerrel, fém tokkal, kopott, a pengén sérülésnyomokkal, pengehossz: 78 cm, teljes: 91 cm, tok hossza: 81 cm
cca 1943 Szovjet kozák saska, M1927, fa-réz markolattal, a markolaton stilizált szovjet címerrel, bőr borítású, réz szerelékekkel ellátott tokkal, a tokon Mosin-Nagant bajonettel, jelzett, kopásnyomokkal, a kard hegyén kis sérüléssel, pengehossz: 79 cm, teljes kardhossz: 93,5 cm, tok hossz: 84 cm, bajonett hossz: 50 cm
Svájc 1914M nagy méretű fűrészbajonett. Hüvellyel, bőr papuccsal, komplett. / Sawbayonett Sägebajonett - Schweizer Armee - Ordonanz 1914 complete. 64 cm