12067.
38. Lezárult nagyaukció
Militária
80 000 Ft
13
cca 1943 Szovjet kozák saska, M1927, fa-réz markolattal, a markolaton stilizált szovjet címerrel, bőr borítású, réz szerelékekkel ellátott tokkal, a tokon Mosin-Nagant bajonettel, jelzett, kopásnyomokkal, a kard hegyén kis sérüléssel, pengehossz: 79 cm, teljes kardhossz: 93,5 cm, tok hossz: 84 cm, bajonett hossz: 50 cm