M. kir. honv. 1892M huszár tiszti attila, századosi rendfokozat jelzés... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Militaria/Militaria~15963/M-kir-honv-1892M-huszar-tiszti-attila-szazadosi-rendfokozat-jelzessel-Erosen-serult-Hu~II2614750
2614750
11960
38
15000
Military
Leírás: M. kir. honv. 1892M huszár tiszti attila, századosi rendfokozat jelzéssel. Erősen sérült / Hungarian officer uniform, damaged
: tm