DAF Deutsche Arbeitsfront tőr. Jelzett, gravírozott. Kopott hüvellyel.... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Militaria/Militaria~15963/DAF-Deutsche-Arbeitsfront-tor-Jelzett-gravirozott-Kopott-huvellyel-DAF-German-dagger-with-~II2618353
2618353
12071
38
50000
Military
Leírás: DAF Deutsche Arbeitsfront tőr. Jelzett, gravírozott. Kopott hüvellyel. / DAF German dagger with worn case 36 cm