Motívumok

Tételek száma: 428

1939 Wir danken unserm Führer / NSDAP German Nazi Party propaganda, Adolf Hitler, Konrad Henlein, map of the Czech Republic, swastika. 6 Ga. (EK)
23094.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Vigyázz hazádra! Ne áldozd fel zavaros eszmékért! Nézd meg jól és gondolkozz! Add tovább és el ne felejtsd! / Hungarian conservative political propaganda
23095.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Portyázó járőr. Rendőrségi emléklap bizottság, Belügyminisztérium kiadása / Hungarian policemen
23096.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Anyát nevel, gyermeket véd... Kiadja az Országos Stefánia Szövetség az anyák és csecsemők védelmére. Magyar Anyák ti tehetitek naggyá Magyarországot! / Hungarian propaganda postcard, Mother and child protective movement
23097.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Schach! Schach! / Sakk! Sakk! Antanthatalmak ellenes első világháborús katonai propaganda / Hindenburg and Conrad von Hötzendorf, WWI anti-Entente Powers military propaganda. M. Munk Wien Nr. 1036 s: Theodor Zasche (EK)
23098.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Na strazy! Drukarnia i litografia Polonia, Kraków. Wydala: Wisla 1008. / Lengyel hazafias propaganda címerrel / Polish military patriotic propaganda with coat of arms. litho (EK)
23099.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1913 Első Losonci Gőzüzemű likőr, rumkülönlegességek gyára, gyümölcslepárlás. Grafikai Intézet rt. reklám / First steam liqueur and rum specialties factory, fruit distillation in Lucenec, advertisement (EK)
23100.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hirdetményes levelezőlap egy krajcárért kapható! Roessemann és Kühnemann Koppel Arthur-féle mezei vasutak gyára, Buchwald Elek cipő raktára, Hirsch Jakab szabó és férfi ruharaktár, Császárfürdő Budapesten, Türkel és Schlésinger fényképészeti cikkek gyára és raktára. 2 Kr Ga. / Hungarian advertisement card of factories and shops (felszíni sérülés / surface damage)
23101.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1914 Téli sport az Állatkertben. Budapest Székesfővárosi Állatkert reklámlapja, jégpálya, szánpálya, rodlipálya, jéglövölde. Székesfővárosi Házinyomda / Budapest zoo advertisement art postcard. Winter sport. litho (EK)
23102.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1906 Pécsi és Budapesti üzletek reklámlapja: Strobentz-féle Pacific száraztojás-liszt, Krausz Arnold posztókiviteligyár, The Oliver Mascha és Társa utóda Günther Olivér, Fried A. úri divat, Schuller Casino éttermei, Dr. Vámos és Füredi drogéria és illatszertár, Kriszháber Testvérek műszaki cikkek, Benkő osztálysorsjegy Bankó, Aufrecht és Goldschmied könyv és papír, Kóbor Viktor és Kramer József Reklámterjesztő Társaság, Nagy Zsigmond lakásberendezés, Beretvás Migrainpastilla, Kóbor Testvérek elektrotechnikai vállalat / Hungarian shops advertisements
23103.
Anyagjel T1

1906 Pécsi és Budapesti üzletek reklámlapja: Strobentz-féle Pacific száraztojás-liszt, Krausz Arnold posztókiviteligyár, The Oliver Mascha és Társa utóda Günther Olivér, Fried A. úri divat, Schuller Casino éttermei, Dr. Vámos és Füredi drogéria és illatszertár, Kriszháber Testvérek műszaki cikkek, Benkő osztálysorsjegy Bankó, Aufrecht és Goldschmied könyv és papír, Kóbor Viktor és Kramer József Reklámterjesztő Társaság, Nagy Zsigmond lakásberendezés, Beretvás Migrainpastilla, Kóbor Testvérek elektrotechnikai vállalat / Hungarian shops' advertisements

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Wendörfer Imre iparművészeti műhelye. Szeged, Francia utca 22. Készít: selyemlámpaernyőket, batikolásokat, bőrmunkákat, porcelánfestést, famunkákat, stb. reklám / Hungarian applied arts workshop advertisement s: Pousar (EK)
23104.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1907 Budapest, Syr. Hypophosphit. Co. Dr. Egger Leó és Egger Izidor gyógyszerészek köhögés elleni szirupjának reklámja. Budapest Váci körút 17. (Bajcsy-Zsilinszky út) / Hungarian pharmacists cough syrup advertisement. Art Nouveau litho (EK)
23105.
Anyagjel T2/3

1907 Budapest, Syr. Hypophosphit. Co. Dr. Egger Leó és Egger Izidor gyógyszerészek köhögés elleni szirupjának reklámja. Budapest Váci körút 17. (Bajcsy-Zsilinszky út) / Hungarian pharmacists' cough syrup advertisement. Art Nouveau litho (EK)

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft