Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 114

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 32x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 32x22 cm.
10164.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5×21 cm
10165.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Vasarely Victor (1908-1997): Structurelles universelles de lhexagone, mappa. 8 db heliogravűr, papír, mindegyik külön lapon. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. Eredeti, kiadói mappában. Lapméret: 27x27 cm. Komplett, hiánytalan! / Victor Vasarely (1908-1997): Structurelles universelles de lhexagone. Photogravure on paper, 8 pcs. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. 27x27 cm The album is complete!
10166.

Vasarely Victor (1908-1997): Structurelles universelles de l'hexagone, mappa. 8 db heliogravűr, papír, mindegyik külön lapon. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. Eredeti, kiadói mappában. Lapméret: 27x27 cm. Komplett, hiánytalan! / Victor Vasarely (1908-1997): Structurelles universelles de l'hexagone. Photogravure on paper, 8 pcs. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. 27x27 cm The album is complete!

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Lőrincz Vitus (1933-): Tükörben. Tűzzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. 19,5x18 cm. Fa keretben.
10167.

Lőrincz Vitus (1933-): "Tükörben". Tűzzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. 19,5x18 cm. Fa keretben.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
10
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tudásszomj, 2017. Szitanyomat, karton, jelzett, számozott: 98/150, 56,5×40 cm. / screenprint on paper, signed, numbered: 98/150
10168.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Honty Márta (1940-2004): Álom. Tűzzománc, fémlemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és 17607-4/1981 zsűriszámmal. 65x82,5 cm
10169.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
21
Dús László (1941-): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/45. 50x76 cm. / screenprint on paper, signed, numbered: 4/45.
10170.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zöld emlék, 1971. Vegyes technika, papír, jelzett, próbanyomat (próba) jelzéssel, üvegezett fakeretben, 21×17 cm
10171.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zöld emlék, 1971. Vegyes technika, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, üvegezett fakeretben, 21×17 cm

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Lisziák Elek (1939-2007): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán feliratozott, 30×40 cm / mixed technique on paper, signed lower right, with description on the reverse
10172.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Bak Imre (1939-): Bak Imre 83, Józsefvárosi Galéria. 3 db szitanyomat, papír, mindegyik jelezve és datálva jobbra lent (Bak 83). Kiadói papírmappában. Komplett, hiánytalan, gyűjtői ritkaság!, 27x27 cm, lapméretek: 33x28,5 cm, mappa: 33,5x29 cm
10173.

Bak Imre (1939-): Bak Imre '83, Józsefvárosi Galéria. 3 db szitanyomat, papír, mindegyik jelezve és datálva jobbra lent (Bak 83). Kiadói papírmappában. Komplett, hiánytalan, gyűjtői ritkaság!, 27x27 cm, lapméretek: 33x28,5 cm, mappa: 33,5x29 cm

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Lantos Ferenc (1929-2014): Józsefváros 1977 mappa. 6 db szitanyomat, papír, jelzés nélkül. megjelent 300 példányban. Első kiadás. Kiadói papírmappában. Szerkesztő: Fajó János. Komplett, hiánytalan, gyűjtői ritkaság!, grafikák mérete: 26,5×26,5 cm
10174.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
ifj. Ficzek Ferenc (1975-): Folyatás. Gouache, karton, jelzett a hátoldalán, fakeretben. 50×84 cm
10175.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft