10052.
38. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
50 000 Ft
Vastagh Géza (1866-1919) festőművész vázlatfüzete, összesen 7 db rajzzal. Ebből 4 db oroszlánokat ábrázol, másik 3 tájkép. Ceruza, papír, lapméret: 12x22 cm, néhány lap hiányzik. Az egyes rajzok nem jelzettek, de az elülső kötéstábla belsejében Vastagh Géza autográf aláírásával és feljegyzésével valamint Adrian Brugger müncheni művészellátó címkéjével. Egészvászon kötésben. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. / Géza Vastagh (1866-1919) sketchbook with 7 drawings, 4 of them depicting lions. sheet size: 12x22 cm. The drawings are not signed, but before the first page with Géza Vastagh's autograph signature. Provenance: Estate of Géza Vastagh.