Nagy István (1873-1937): Gyerekportré. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 40,5x32 cm / István Nagy (1873-1937): Child portrait. Coal on paper, signed lower right, framed, 40,5x32 cm
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós női akt. Ceruza, papír, Jelzett, üvegezett keretben / Art nouveau nude, pencil, paper, signed, in glazed frame 42x25 cm