Klasszikus festmények és grafikák Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609878
10036
38
400000
Classic paintongs and graphics
Kliené Róna Klára (1901-1987): Art deco hölgy, 1929. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 86×65 cm
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
2610401
10037
38
60000
Márk Lajos (1867-1940): Elegáns hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 81,5×65 cm 2610535
10038
38
90000
Náray Aurél (1883-1948): Anya gyermekével. Olaj, vászon. Jelezve balra fent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x50 cm 2610627
10039
38
50000
Widder Félix (1874-1939): Hölgy divatos kalapban, 1916. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben. 98x59 cm 2606363
10040
38
Pállya Celesztin (1864-1948): Piaci kofák. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9x14 cm 2564218
10041
38
19000
Helbing Ferenc (1870-1958): Hárem. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. Paszpartu széle kissé foltos. 34×46 cm 2591016
10042
38
50000
Szendy Arisztid (1903-1972): Liszt Ferenc portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×30 cm 2591180
10043
38
140000
Paul Paede (1868-1929): Kislány portré, 1907. Olaj, karton, jelezve balra fent. Dekoratív fakeretben. 32×25 cm / Paul Paede (1868-1929), German painter: Portrait of a girl, 1907. Oil on board, signed upper left. Framed. 32×25 cm
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2608340
10044
38
80000
Neogrády László (1896-1962): Virágos udvar menyecskével. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán olvashatatlan felirattal. Dekoratív, sérült keretben. 60×80 cm 2610765
10045
38
60000
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Család. Olaj, vászon, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 66x111 cm 2515573
10046
38
70000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült sérült antik keretben, 65×50 cm 2556378
10047
38
42000
Sikorska Zsolnay Júlia (1856-1950): Csendélet ("Százszorszépek"), 1900. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Korabeli fa keretben. 21,5x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft