11056.
36. Lezárult nagyaukció
Porcelán
120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD
Zsolnay süteményes készlet. Porcelánfajansz. Öblében elefántcsontszín alapmázon virágok, magastüzű, színes mázakkal festve. Hajszálrepedt és apróbb csorbák. Hátoldalán jelzett: mázalatti kékkel festett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880 körül. Süteményes tányér, d: 22 cm, talpas tál, m:10cm, d:30cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)