Herendi Viktória mintás hármas kínálótál, szív alakú fogóval. Kézzel f... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~15523/Herendi-Viktoria-mintas-harmas-kinalotal-sziv-alaku-fogoval-Kezzel-festett-porcelan-k~II2485577
2485577
11071
36
50000
Leírás: Herendi Viktória mintás hármas kínálótál, szív alakú fogóval. Kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d: 33 cm.
: karap_norbert