Militária

Tételek száma: 52

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes... 1914-1915-1916 kétoldalas, ovális jelzett Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (35,98g/0.800/54x33mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. 30. Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916 double sided, oval hallmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (35,98g/0.800/54x33mm) C:VF
30519.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes... 1914-1915-1916" kétoldalas, ovális jelzett Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (35,98g/0.800/54x33mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30. Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" double sided, oval hallmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (35,98g/0.800/54x33mm) C:VF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. 38. Honvéd Hadosztály Br sapkajelvény, függőleges tűvel, OPUS ZUTT - BUDAPEST IX. gyártói jelzéssel (42x26m) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. 38. Honvéd Hadosztály (38. Honved Division) Br cap badge with vertical pin and OPUS ZUTT - BUDAPEST IX makers mark (42x26mm) C:AU
30520.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "38. Honvéd Hadosztály" Br sapkajelvény, függőleges tűvel, "OPUS ZUTT - BUDAPEST IX." gyártói jelzéssel (42x26m) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "38. Honvéd Hadosztály (38. Honved Division)" Br cap badge with vertical pin and "OPUS ZUTT - BUDAPEST IX" maker's mark (42x26mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. STURM HALB REGT. 2 - D. 2. K. D. Br alakulati lemezjelvény, vízszintes tűvel (32x29mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. STURM HALB REGT. 2 - D. 2. K. D. Br sheet metal military badge with horizontal pin (32x29mm) C:XF
30521.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "STURM HALB REGT. 2 - D. 2. K. D." Br alakulati lemezjelvény, vízszintes tűvel (32x29mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "STURM HALB REGT. 2 - D. 2. K. D." Br sheet metal military badge with horizontal pin (32x29mm) C:XF

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Osztrák, német, magyar színekben zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta gomblyukjelvény hátoldalon GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU gyártói jeézéssel (19x23mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze Austrian, German, Hungarian flag patriotic badge with makers mark GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU on the back (19x23mm) C:XF
30522.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Osztrák, német, magyar színekben zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta gomblyukjelvény hátoldalon "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" gyártói jeézéssel (19x23mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze Austrian, German, Hungarian flag patriotic badge with makers mark "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" on the back (19x23mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. zománcozott Br patrióta gomblyukjelvény, hátoldalán Offizielle Kriegsfürsorge (Hadsegélyező Hivatal) felirattal (20x25mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. enamelled Br patriotic button badge, Offizielle Kriegsfürsorge (Military Aid Office) text on the reverse (20x25mm) C:AU
30523.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. zománcozott Br patrióta gomblyukjelvény, hátoldalán "Offizielle Kriegsfürsorge (Hadsegélyező Hivatal)" felirattal (20x25mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. enamelled Br patriotic button badge, "Offizielle Kriegsfürsorge (Military Aid Office)" text on the reverse (20x25mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Haditengerészeti zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta jelvény hátoldalon GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU gyártói jeézéssel (17x23mm) T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze navy flag patriotic badge with makers mark GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU on the back (17x23mm) C:XF small enamel error
30524.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Haditengerészeti zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta jelvény hátoldalon "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" gyártói jeézéssel (17x23mm) T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze navy flag patriotic badge with makers mark "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" on the back (17x23mm) C:XF small enamel error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Svetozar Borojevic, az Isonzó-hadsereg parancsnoka Br emlékplakett. Szign.: G. Herrmann (147,66g/71x48mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Svetozar Boroevic / Commander of the Isonzo front commemorative Br plaque. GdJ.v.BOROEVIC / ISONZO-ARMEE 1915 Sign: G. Herrmann (147,66g/71x48mm) C:AU
30525.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Svetozar Borojevic, az Isonzó-hadsereg parancsnoka" Br emlékplakett. Szign.: G. Herrmann (147,66g/71x48mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Svetozar Boroevic / Commander of the Isonzo front" commemorative Br plaque. "GdJ.v.BOROEVIC / ISONZO-ARMEE 1915" Sign: G. Herrmann (147,66g/71x48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
30
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Győzelem vagy halál / 1914 Népek háborúja 1915 ezüstözött Br fülezett érem (7,97g/28mm) T:2- kopott ezüstözés / Austrian-Hungarian Monarchy 1915. Sieg oder Tod (Victory or death) / 1914 Völker krieg 1915 (War of peoples) silvered Br, eared medallion (7,97g/28mm) C:VF silver plating worn
30526.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Győzelem vagy halál / 1914 Népek háborúja 1915" ezüstözött Br fülezett érem (7,97g/28mm) T:2- kopott ezüstözés / Austrian-Hungarian Monarchy 1915. "Sieg oder Tod (Victory or death) / 1914 Völker krieg 1915 (War of peoples)" silvered Br, eared medallion (7,97g/28mm) C:VF silver plating worn

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Fe emlékérem, hozzátoldott füllel, mellszalagon. Szign.: Murányi Gyula (21mm) + 1915. Az Auguszta-Alap emlékérmekről szóló reklámlapja T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Commemorative Medal for the Victory at Krasnik Fe commemorative medallion, medallion made from the material of the captured Russian cannons. Sign.: Gyula Murányi (21mm) + 1915. Advertisment card of the Auguszta-Alap regarding the commemorative medallions C:XF
30527.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem, hozzátoldott füllel, mellszalagon. Szign.: Murányi Gyula (21mm) + 1915. Az Auguszta-Alap emlékérmekről szóló reklámlapja T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion, medallion made from the material of the captured Russian cannons. Sign.: Gyula Murányi (21mm) + 1915. Advertisment card of the Auguszta-Alap regarding the commemorative medallions C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1915. Kárpáti győzelem 1915 zománcozott Br patrióta jelvény, hátoldalán A Hadsegélyező Hivatal kiadványa felirattal (29x27mm) T:1- / Hungary 1915. Kárpáti győzelem 1915 (Carpathian Victory 1915) enamelled Br patriotic badge, A Hadsegélyező Hivatal kiadványa (Published by the Military Aid Office) text on the reverse (29x27mm) C:AU
30528.

1915. "Kárpáti győzelem 1915" zománcozott Br patrióta jelvény, hátoldalán "A Hadsegélyező Hivatal kiadványa" felirattal (29x27mm) T:1- / Hungary 1915. "Kárpáti győzelem 1915 (Carpathian Victory 1915)" enamelled Br patriotic badge, "A Hadsegélyező Hivatal kiadványa (Published by the Military Aid Office)" text on the reverse (29x27mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
25
1916. Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal karikán jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, HUW (Hans Ulbrichts Witwe) gyártói jelzéssel T:2 kopott aranyozás Hungary 1916. Order of Franz Joseph, Knights Cross with a war decoration and swords gilt Ag decoration hallmarked on ring, with ribbon, with HUW (Hans Ulbrichts Widow) makers mark C:XF worn gilding NMK 210.var, Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol 2. 347.p.
30529.

1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal" karikán jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, "HUW (Hans Ulbrichts Witwe)" gyártói jelzéssel T:2 kopott aranyozás Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a war decoration and swords" gilt Ag decoration hallmarked on ring, with ribbon, with "HUW (Hans Ulbricht's Widow)" makers mark C:XF worn gilding NMK 210.var, Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol 2. 347.p.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
1916-1918. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel zománcozott Br kitüntetés hadiszalagon T:2- zománchiba, ph. / Hungary 1916-1918. Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration enamelled Br decoration on wartime ribbon C:VF enamel error, edge error NMK 175.
30530.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Br kitüntetés hadiszalagon T:2- zománchiba, ph. / Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Br decoration on wartime ribbon C:VF enamel error, edge error NMK 175.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft