Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 27

Talpas kínálótál. Ezüstözött alpakka, erősen kopott, apró horpadás nyomokkal. Tetején figurális Vénusz, fogvájótartóval. cca. 1900. Feltehetően Bécs. Jelzés nélkül. m: 37cm, d: 33 cm
11144.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1966 Coupe de lA.I.P.S. Nemzetközi Újságíró Szövetség Budapestre delegált újságírók atlétikai kupája. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton. / Coupe de lA.I.P.S. Cup of the Intertional Journalist Association. Journalist on Hungary. Silver plated alpacca on woodden stand. 55 cm
11146.

1966 Coupe de l'A.I.P.S. Nemzetközi Újságíró Szövetség Budapestre delegált újságírók atlétikai kupája. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton. / Coupe de l'A.I.P.S. Cup of the Intertional Journalist Association. Journalist on Hungary. Silver plated alpacca on woodden stand. 55 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
XIX. sz. Afgán kovás, puska Gyöngyház berakásos  díszítésekkel, sérülésekkel. / Vintage riffle probably from Afganisthan from the XIXth century. Damages. 95 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11147.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Kínálótál. Ezüstözött alpakka, hattyút formáló fogóval. Jelzett. d: 30 cm, m: 13 cm
11148.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Percz János (1920-2000) 1980. Szabadság, bronz falikép, jelzett, kerek fa keretben, d:12,5cm
11149.

Percz János (1920-2000) 1980. "Szabadság", bronz falikép, jelzett, kerek fa keretben, d:12,5cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jajesnica Róbert (1934- ): Nagy méretű gyertyatartó. Domborított vörösréz lemez. Jelzett: Jajesnica Róbert. méret: 50x42cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11150.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
9
Szecessziós díszváza. Palástján relief stilizált virág keretben lévő zenélő és táncoló puttókkal. Öntöttvas. XIX. század második fele. Korának megfelelő állapotban. m: 37cm
11151.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9
Utcai hirdetőoszlop formájú hamutál, szivarvágó és a nyesedéknek való tartály. Korabeli reklámokkal. Fém és lámpaárugyár, Mauthner, stb. Réz. cca 1910. m: 26 cm / cca 1910 Advertising pole shaped ashtray cigar and cutter, bowl for tobacco cuts.
11152.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
28
cca 1953 Az Aranycsapat tagjairól készült karikatúrát és a Népstadiont ábrázoló díszzsebkendő / cca 1953 Hungarian football golden team handkerchief with image of Nepstaion stadium. 38x38 cm
11153.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20
Anya gyermekével. Jelzett tűzzománc kép. paszpartuban, keretben. 30x30 cm / Mother with child enamel image in frame. Signed. 30x30 cm
11154.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11155.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
MOM Fotobox fényképezőgép, Achromat 1:7.7/75-ös objektívvel, működőképes állapotban, eredeti bőr tokjában, / Vintage Hungarian camera, in very good good condition, with original leather case
11156.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft