12349.
36. Lezárult nagyaukció
Fotó
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
1920 Portrose, Portoroz (Piran), hidroplán a vízen, kartonra kasírozott, dátumozott fotó, dekoratív, kissé kopott, üvegezett keretben, 16,5x11,5 cm, külső méret: 25,5x19 cm