Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 5

Vadas Jenő: Erdőműveléstan. Írta: - - az Erdészeti Akadémia rendes tanára, m. kir. erdőtanácsos, a Magyar Ornitológiai Központ levelező tagja. Az Országos Erdészeti Egyesület Deák Ferenc-Alapítványából 150 arannyal jutalmazott pályamunka. 220 szövegközti képpel. Bp., 1898., Országos Erdészeti Egyesület, (Pátra-ny.), XIV+2+711 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, kopott, javított, sérült gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!
15225.

Vadas Jenő: Erdőműveléstan. Írta: - - az Erdészeti Akadémia rendes tanára, m. kir. erdőtanácsos, a Magyar Ornitológiai Központ levelező tagja. Az Országos Erdészeti Egyesület Deák Ferenc-Alapítványából 150 arannyal jutalmazott pályamunka. 220 szövegközti képpel. Bp., 1898., Országos Erdészeti Egyesület, ("Pátra"-ny.), XIV+2+711 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, kopott, javított, sérült gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Diezel-Dr. Mika Károly: Az apróvad vadászata. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás Újrakötött egészvászon kötés, kötéstáblán az eredeti borító felhasználásával
15226.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések. 80 eredeti fényképfelvétellel. Bp., 1926., Franklin, 266+2 p.+12 (fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli átkötött egyedi aranyozott, álbordás gerincű, félbőr-kötés, a gerincen zöld címkével, rajta aranyozott címfelirattal, aranyozott tölgyfalevél díszítéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen és az egyik alsó sarkán egészen kis sérüléssel, a címlapon és a címképen javítással, jó állapotban.
15227.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Bp., (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. A díszcímlap és az első kötéstábla illusztrációja Kotász Károly munkája. Kiadói, festett, aranyozott, illusztrált piros egészvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal. / István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrations of Ferenc Olgyay. First edition. Bp., (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1 p.+12 t. Illustrated, painted ang gilt red linenbinding, with little worn and spotty cover, and little bit spotty pages. In Hungarian language.
15228.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19
1948 Magyar Vadász. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének hivatalos lapja, I. évf. 1. szám. 1948. júl. 1. Szerk.: Sas Árpád, Kárpáti József. Bp., Általános Nyomda, szakadásokkal, a címlapon jegyzettel, 16 p.  Az új szocialista rendnek megfelelően, új vadász szövetség alakult Magyar Vadászok Országos Szövetsége, amely a Nimród vadászlapból Magyar Vadászt csinált.
15229.

1948 Magyar Vadász. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének hivatalos lapja, I. évf. 1. szám. 1948. júl. 1. Szerk.: Sas Árpád, Kárpáti József. Bp., Általános Nyomda, szakadásokkal, a címlapon jegyzettel, 16 p. Az új szocialista rendnek megfelelően, új vadász szövetség alakult "Magyar Vadászok Országos Szövetsége", amely a "Nimród" vadászlapból "Magyar Vadászt" csinált.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft