15028.
36. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
Papp Lajos: A Bihar-hegység meghódítása. Bp., 1939, szerzői magánkiadás ("Élet"-ny.). 140+24 p. Fekete-fehér ábrákkal, fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Papp Lajos (1899-1959) által DEDIKÁLT példány!