15030.
36. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Debrecen Sz. Kir. Város. A város multja, jelene és jövője rövid áttekintésben. Főszerk.: Csobán Endre, Csűrös Ferenc. Magyar városok fejlődése. Magyarország városai és vármegyéi. I. Szerk.: Kiszely Gyula. [Unicus! Több kötete a sorozatnak nem jelent meg.] Bp., 1931., Vármegyei Könyvkiadó,(Merkantil-ny.),457+3 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán Debrecen címerével, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.