Könyvek: Technika

Tételek száma: 7

Hildt, Johann Adolph: Sammlung in- und ausländischer Holzarten, zur technologischen Kenntniß, Charakteristik und Waarenkunde aller Kunst-Farb-und Apothekerhölzer. Erster Band, welcher 144 Holzarten enthält. Gotha, 1797. Industriekomtoirs zu Weimar.  Nagyon korai fa-mintakönyv 144 feliratozott fa típussal mesterek, dekoratőrök, kémikusok számára. Korabeli, sérült félbőr kötésben. / Early wood sample book for the use of artisans, builders, merchants & chemists. In damaged half-leather binding.
15295.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
847,46
967,74
Tabiczky Zoltánné: A Magyar Waggon és Gépgyár Története 1-2. köt. 1. köt.: 1896-1945. 2. köt.: 1946-1972. Győr, 1972-1977., Magyar Vagon és Gépgyár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
15296.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
45,20
51,61
Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A Történetírás Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kissé kopott, 551. számú számozott példány.
15297.

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kissé kopott, 551. számú számozott példány.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28,25
32,26
25
Ortvay Rudolf: Mechanika. I-II. rész. - - egyet. ny. r. tanár előadásai alapján kidolgozta: Haáz István Béla. Bp., 1933, Diószegi Lehel, 200+288 p. Kiadói egészvászon-kötések, Gottermayer-kötés.   A szerző, Ortvay Rudolf (1885-1945) fizikus által Fejér Lipót (1880-1959) matematikus részére dedikált példány.
15298.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,60
25,81
10
15299.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,60
25,81
Magyar bányacompass. 1924/1925. Szerk.: Mansfeld Ernő. Bp., 1924, Mansfeld Ernő, (Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.), 84+XVI p. Korabeli reklámokkal. Hivatali tiszti és főiskolai névjegyzékkel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
15300.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
15301.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,30
12,90

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.