Sassy Attila (1880-1967): Virágos kert. Pasztell, papír. Jelezve balra... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Sassy-Attila-1880-1967-Viragos-kert-Pasztell-papir-Jelezve-balra-fent-Sassy-Uvegezett-fa-~II2469956
2469956
10081
36
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Sassy Attila (1880-1967): Virágos kert. Pasztell, papír. Jelezve balra fent: Sassy. Üvegezett fa keretben. 39x61 cm
: pelikán_kristóf