https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Raoul-Dufy-1877-1953-Le-Havre-6125000-Litografia-papir-jelzes-nelkul-46x56cm-uvegez~II2460356
2460356
10250
36
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
LeÃrás:
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papÃr, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötÅ‘város Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf