Gehrts, Carl (1853 - 1898) után Welber Samo: Megtérés. (Nagy Károly kora)
Olaj, vászon. 60x83cm, dekoratív, korabeli, szecessziós keretben. Apró sérülések.
(CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)